2013 Pardesü

Yeni yılın gelmesi ile hareketlenen tesettür sektöründe en çok önemsenen kategorilerden biriside pardesü modelleridir. Milyonlarca bayanın günlük hayatta kullanımı haline gelmiş olan 2013 pardesü modellerini merakla bekleyen bayanları daha fazla bekletmeyerek sizler için özel olarak hazırlanan sayfamızda sektörün liderlerinden derlediğimiz yeni sezon pardesü modellerini incelemenize müteakip görüşlerinizi aşağıdaki yorum formundan iletiniz.

2013 Pardesü Modelleri

Aşağıda özet modelleri göreceğiniz firmalar başta sadece pardesü üretimi yapanlar olmak üzere diğer tesettür markaları olup 2013 pardesü çeşitleri hazır olan firmmalar ile devamlı güncel tutulacaktır.

Zühre Pardesü 2013
Türkiyenin başlıca markalarından birisi olan Zühre 2013 modellerini tamamlayıp aylar öncesinden satışa sunmuştur. Çok özel modellerden oluşan en özgün tasarımları bulacağınız Zühre pardesü 2013 sonbahar ve kış modellerinden örnekler aşağıda yer almaktadır.

Armine 2013 Pardesü
Eşarp üretimi ile başladığı sektörde hızla gelişen marka şuan tüm tesettür çeşitleri ile üretime devam etmektedir. 2013 armine pardesü kataloğu canlı renklerden kaliteli kumaşlardan uzman tasarım ekibi ile daha önce görmediğiniz modeller eşliğinde hazırlanmaktadır.

Setrms 2013 Pardesü
Tesettürlü bayan giyim üretiminin köklü markalarından birisi olan Setrms 2013 gardrop modelleri ilede sizlerin bekletisine karşılık vermek üzere uzun bir süreçten sonra çok özel tasarım ve diğer kıyafetlerinizle uyumlu renklerde karar verilmiş ve üretilmiştir.

Tuğba & Venn Pardesüleri
Hazır bayan giyim sekttöründe söz sahibi haline gelmiş 3 farklı ortaklığı ile kurulan Tuğba giyim yeni sezondada sizler için en özel tasarımlara imza atmış gibi görünüyor. Aşağıda göreceğiniz özet modeller hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Tekbir Giyim Pardesü Modelleri
Ülkemizde bir akımın başlangıcı olan ve son yıllarda ürün çeşitlerine erkek kataloğuda ekleyen marka aylar öncesinde yaşam dergisinde duyurmuş olduğu 2013 kataloğunu çoktan satışa sunmuş durumdadır. Baştan ayağa üretim yapan tekbir tesettür modellerinden örnekler aşağıda yer almaktadır.

Kayra Dersaadet Koleksiyonu
Hızlı bir yükseliş içinde olan üreticilerimizden biriside kayra giyim firmasıdır. Dersaadet adını verdiğiği 2013 kayra modellerinde genç yaşlı tüm hanımları kendine hayran bırakan çok özel modelleri uzman ekip tarafından hazırlanan ürün çeşitlerini bulacaksınız.

2013 Pardesü modelleri Eklenmeye Devam Edecek

Sitemiz siz değerli hanımların tesettür ve hazır giyim rehberi olmaya devam ediyor. Sizler için tesettür sektöründeki yenilikleri takip ederek sıcağı sıcağına sizlere aktarmaktadır. Bundan sonraki süreçtede yeni sezon pardesü modelleri hazır olan firmaları bu sayfada siz beğeni ve taktirinize bırakacağız.

Kaynak: 2013 Pardesü

2013 PardesüYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.