2013 ortalarında olduğumuza bakmayın her zaman öncelik kazanır. Bu tüm sektörlerde olduğu gibi moda içinde aynı anlayış geçerlidir. 2014 tesettür giyim modelleri için gelişmiş firmaların hepsinde çalışmaların başladığı hatta önemli bir yol aldığını belirtmek isterim. Yeni yıl ile podyumlara çıkmasını beklemek yanlış olur. O nedenle bir çok firma 2014 tesettür modellerini yeni yıla girmenize 3-4 ay kala açıklayacak sizlerin beğenisine sunulacaktır. Sonbahar kış koleksiyonu ile açılacak olan sezonda özellikle bir kaç firma başı çekecektir.

 

2013’te Yıldızı Parlayanlar

Özellikle bir kaç firma varki başarıları ile daha fazla kitleye ulaşmış olup aldıkları bu pozitif enerji ile 2014 yılına hızlı bir giriş yapacaklarını düşünüyorum.

 

Alvina 2014

 

Alvina 2014
Son yılların tartışmasız lideri haline gelen alvine tesettürlü kadınlar için baştan ayağa sunduğu modelleri ve özgün ytasarımları ile kadınların beğenisine mahsar olmuş ve online satış sitesi ile Türkiye ve dünya genelinde başarılı satışlar yapmaktadır.

 

Armine 2014

Armine 2014
1996 yılında başladığı eşarp sektöründe adeta yerinde duramayan bir halde her adımda farklı bir başarı elde eden firma 2004 yılından beride tam anlamıyla tesettür giyim, üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Armine online satış mağazasında ise ürünlerini internetten alacaklar için %70’e varan indirim imkanları sunmaktadır.

 

Zühre Pardesü 2014

Zühre Pardesü 2014
Pardesü denince ilk akla gelen markalardan olan zühre 2013 yılında sunduğu her tarz bayan’a yönelik modelleri belliki oldukça büyük ilgi görmüş olup 2014 pardesü modellerindede aynı şıklık ve sadelik yanısıra lüksten hoşlanananların gözdesi olacak gibi görünüyor.

 

Gönül Kolat İle Her An Yenilik
Eskiden moda denince ilk akla gelen transparan defilelerin yapıldığı hatta çok güzelmiş gibi haberlerde bile yer alan görüntüler yerini farklı kategorilerde gelişen tarzlara bırakmış durumdadır. Artık moda yerine hangi moda diye sorulabilir. Biz tesettür moda diyoruz. Öyleki bu alanda yetişen modacılarımız bile mevcuttur.

 

Gönül kolat gibi bir çok adından söz ettiren tesettür tasarımcıları butik anlamda çalışmalarını yürütmekte olup ihtiyacınıza yada isteğinize uygun modeller ile daha önce kimsede görmediğiniz modelleri giyme size özel bir kıyafet için tercih edebileceğiniz bireysel yada kurumsal markalardandır.

 

2014 Tesettür Giyim Satış

Son bahar gelmeden sizlere sunulacak olan 2014 tesettür giyim kreasyonları ilk etapta firmalarının online satış mağazalarında yer almaktadır. Alvina online, Armine online veya tuğba online gibi firmaların resmi tesettür giyim satış siteleri mevcuttur bu sitelerden güvenle alabilirsiniz.

2014 Tesettür Giyim İçin Son Hazırlıklar YapılıyorYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.