Alvina Ümraniye Mağazası Çok Yakında

Tesettür giyim sektörünün gözde markalarından birisi haline gelen Alvina satış konusundada zincir halinde mağaza yapılanmasına devam ediyor. Türkiye genelinde 20. mağazası olarak İstanbul ümraniye ilçesinde çok kısa bir süre içinde hizmete başlayacak olan Ümraniye Alvina satış mağazası için geri sayım başlamıştır.

20. Mağaza Açılışı

Kısa sürede büyük başarılara imza atal Alvina tesettür giyim en özel modellerden oluşan baştan ayağa giyim koleksiyonu ile Türkiyenin her yerinde temsil çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İstanbul anadolu yakasında yaşayan hanımlar için sevindirici haber firma web sitesinde yapılmıştır.

Alvina Ümraniye satış mağazası

Ümraniye alemdağ caddesi üzerinde açılacak olan mağazamızın açılış tarihi burada siz değerli müşterileri için duyrulacaktır. Açılışa özel kampanya ve indirimler için sayfamızı takip etmeye devam etmelisniz.

Alvina modellerini henüz inceleme fırsatı bulamadınızmı işte sizler için hazırlanan yeni sezon ürünleri görebileceğiniz firma sayfası linki için tıklayınız. http://www.tesetturgiyimfirmalari.com/alvina

Alvina Ümraniye Mağazası Çok YakındaYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.