Kadınlar için güzel giyinmek artık daha kolay! çünkü okadar başarılı üreticiler mevcutki, bunlardan biriside tesettür sektörüne yön veren kuruluşlardan birisi olan Avenna firmasıdır. Baştan ayağa giyim tarzı ile albenisi yüksek modellerin üreticisi olduğunu belirtmeden geçemiyeceğim. Yeni sezon ürünleri ile karşımıza çıkan  firma Türkiye genelinde Avenna satış mağazaları ve bayilik sistemi ile sizlere ulaşmaktadır.

Avenna 2013 Katalog

Bir birinden özel pardesü, elbise, kap ve tunik modellerine ek olarak hanımların ihtiyacı olan tüm kıyafetleri en özel renk seçenekleri ve özgün tasarımlar kapsamında yukarda özet olarak listelenmiştir.

Pardesü modellerindeki özgün tasarımlar ve ince işcilik dışında renk seçimleride ilk bakışta özenle seçildiği dikkat çekmektedir. Soğuk kış günlerinin olmazsa olmazı ceket modelleride kumaş ve deri modellerinden tesettür’e uyarlanmış modelleri göz dolduruyor.

2K909 nolu kırmızı elbise emin olun bayanların %90’ı hayır diyemeyeceği tarzda bir ürün olup kıyafetize uygun beyaz ve kırmızının yer aldığı bir eşarp ilede tamamlamanızı öneriyorum.

Hanımlar içinde önemli olan gömlekler Avenna etek modelleri ile daha hoş görünüm ve en uyumlu çeşitlerden seçilmektedir. 2K110 numaralı ürünü incelediğinizde bize hak vereceksiniz.

Deri kap modelleri ile bugüne kadarki alışkanlıklarınızı bir kenara bırakarak Avenna kap modelleri ile yeni bir moda anlayışı sizi bekliyor. Peki o halde sözü fazla uzatmadan bu süper modelleri nerde ve nasıl bulacağınıza yer verelim.

Avenna Giyim Satış

Türkiyenin bir çok ilinde satış mağazaı ve bayileri bulunan firmanın tüm bilgileri web sitemizde ayrıca yer verilecek olup aşağıdaki iletişim bilgilerinden size en yakın mağazamızı öğrenmek için çekinmeden arayabilirsiniz.

Adres: Merkez Mah. Havuzlar Caddesi No: 1 Kağıthane / İstanbul
Telefon: 0212 321 52 11

Evet sevgili bayanlar sizlerin görüşlerini almak istiyorum modeller ve firma hakkında 2 kelime yazmak isterseniz aşağıdaki yorum formundan görüşlerinizi özgürce iletmek için sitemiz sizin için yayındadır.

Avenna için 2 yorum yapılmış


maviscan

Teşekkür ederim

Halime

çok güzel

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.