Aydan Giyim

Tesettür giyim firmalarına yer verdiğimiz sitemizde şimdi ise sektörün ilklerinden birisi daha sizlerle olacaktır. Hemen hemen tüm bayanların yakından tanıdığı bir marka olan Aydan Giyim nerdeyse yarım asırlık tecrübesi ile her yaş ve tarzdaki bayanların dış giyim ihtiyacına karşılık vermektedir. Aydan Giyim sektörün ilkleri ve kalıcı başarıyı yakalayan ender firmalardan birisidir. 1980 yılında sadece pardesü üretimi ile başladığı hizmet alanını adım adım genişleterek şuan Tesettür’ün tam kalbinde yer almaktadır.

Aydan Giyim Modelleri

Firma hakkında bilgi edindikten sonra dilerseniz birde ürün çeşitlerine şöyle bir göz gezdirelim. Aydan giyim ilk etapta başlamış olduğu pardesü üreticiliğini daha geniş kapsamlı hale getirmmiş ayrıca bayanların ihtiyacı olan diğer ürünlerinde üretimmine başlamıştır. Aydan Pardesü, etek, ceket, abiye, ferace, kap, manto-kaban, gömlek çeşitleri bayanların dış giyim alanında beğenerek kullandığı çeşitleri üretiyor.

Aydan Giyim Satış Destek

Türkiye geneli en yaygın satış ağını kurmayı amaçlayan Aydan Giyim Türkiye genelinde satış mağaza ve bayilik ağı çalışmaları devam etmektedir. Aşağıda iletişim bilgisi yer alan firmanın size en yakın satış mağazasına ulaşabilmeniz için Aydan satış mağazaları sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Aydan Online İnternet Satış Mağazası
İnternet üzerinden satış işlemlini sadece kendisi yapmayı uygun gören firma yönetimi sizler için yüksek güvenlik ve ücretsiz kargo imkanı sunan Aydan online satış sitesi ile indirim imkanı sunarak tüm ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Mağaza Sahipleri sizde aydan şıklığını bulunduğunuz il ilçe genelinde sunmak isterseniz aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşmanız yeterli olacaktır.

Adres: İ.M.Ö 5. blok No:5662 Unkapanı İstanbul
Aydan Giyim

Aydan Giyim için 3 yorum yapılmış


resul

kayseride 13 çalışanı ile mont pardesü fason dikimi yapılır ilgilenirseniz 0530 *** ** **

Webmasteryolcu

Allah kolaylık versin başarılar

binnur ayca

4253nolu pardüsenin fiyatını öğrenmek istiyorum yazar mısınız .

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.