Dule Giyim

Özellikle kilo sorunu olan bayanların ihtiyacına cevap veren Dule Giyim Büyük beden kıyafet arayanlar için önerebileceğimiz markalar arasındadır. Büyük beden tesettür giyim denince ilk akla gelen markalardan birisi olan Dule Giyim ile artık sizlerde şık ve zarif modelleri beden çekincesi olmadan 42 ve üzeri tüm modelleri bulabileceksiniz. 1995 Yılında başladığı sektörde şuan ünlü tesettür markaları arasında girmeye aday görünüyor.

Dule Giyim Büyük Beden

Büküvil tekstil firmasının markası olan Dule 1000 m2 üretim tesisi ile her yıl yeni sezon büyük beden kıyafetleri sizlerin istek ve önerileri doğrultusunda üretmeye devame diyor. Ürün Çeşitleri Arasında Ferace, Tunik, Kap, Yelek , Takım, Penye Hırka ve Pantolon modelleri yer almaktadır. Yukarda yer alan modeller sadece örnek olup daha fazlası için size en yakın Dule Giyim Satış mağazasına bekliyoruz.

Büyük Beden Tunik Modelleri
Özellikle tesettürlü kadınların ilgisini çeken tunik modelleri artık fazla kilo problemi yaşayan bayanlar içinde hayal değil! Dule Büyük beden tunik modelleri ile çok şık ve zerafet ile tasarlanmış modelleri sizlere sunuyor.

Dule Giyim Satış ve İletişim

Evet hanımlar sizde bu şıklığı yaşamak için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden size en yakın satış noktasını öğrenebilirsiniz. Ankarada bulunan merkezi ile hizmet veren firmanın adres ve telefon bilgileri yer almaktadır.

Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No: 125/B. Balgat Ankara
Telefon: 0312 473 03 17

Dule GiyimYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.