Hanımlara yönelik hazır giyim sektöründe hizmet veren çok değerli markalardan biriside pardesü, kaban, mont ve kap modelleri ile 1997 yılından beri kadınların favori markası olmuş olan Esin Giyim pardesü üreticisidir. Yeni sezon ürünleri ile sevenlerinin karşısına çıkan firma yeni yılda bir birinden özgün tasarımlar ve kıyafetlerinizle %100 uyumlu pardesü modellerini satışa sunmuştur.

Esin Giyim

Sıcak yaz aylarına hazırlandığımız bugünlerde üreticilerde son hazırlıklarını yapma telaşındalar. Tanıtımını İstanbul boğazı manzaralı boğaz turunda yapan Esin Giyim yeni yılda bayanların üzerinde keyifle taşıyacağı modellerin çekimlerini gerçekleştirerek resmen sezonu açtığını duyurmuştur.

Esin Giyim
Yeni sezon tüm modeller en kısa sürede bu sayfada yer allacaktır.

Esin Giyim 2013 Pardesü Modelleri

Giyimde zerafetin adresi haline gelmiş olan markanın ürünlerini görmeden pardesü almamalısınız. Çünkü pişman olursunuz. Manknlerin üzerinde yer alan yeni sezon pardesü modellerine dikkatli baktığınızda verilen emeği göreceksiniz.

İnce işcilik ve alanında uzman modacıların renk seçimleri ile çok parçalı modellerden oluşan pardesüler hanımların ilgisini çekmektedir. Çok parçalı modeller diğer klasik ürünlerden hemen ayrılmaktadır.

Esin Giyim 2013 İlkbahar Yaz

Yaz mevsimine uygun sizi terletmeyen özel kumaş türü ile Esin Giyim pardesü üretiminde başarısını bir kez daha kanıtlamıştır. Açık renklerden oluşan modeller eşarp, etek ve pantolonunuz ile son derece uyumlu ve tamamlayıcı olduğu görülmektedir.

Esin Giyim Satış Destek

Toptan ve perakende pardesü satışı yapan Esin Giyim iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır. Size en yakın mağaza ve satış hakkında bilgi almak için aramaya çekinmeyiniz.

Atatürk Bulvarı İmç 5.blok kat 2 no/ 5601 Unkapanı / İSTANBUL
Telefon: 0212 511 46 69

Esin GiyimYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.