iclal giyim

Pardesü ve kaban üretiminde ülkemizin lider markalarından birisini daha tanımaya hazırmısınız? Yarım asra yaklaşan ticari geçmişi ve tekstil alanında başarılı çalışmaları bulunan iclal giyim ilk olarak 1967 yılında başladığı kumaş imalatı ve toptan satışı ile şuan yakalamış olduğu başarının temelini atmıştır. Kumaş imalatındaki başarısını 1997 yılında hazır giyim ve bayan dış giyim ürünleri ile birleştiren firma şuan sayılı markalar arasında gösterilmektedir. Ürün yelpazesi arasında ağırlıklı olarak pardesü, kap ve kaban çeşitleri ön plana çıkmaktadır. Tv reklamları ilede kullanıcılarına yeni sezon ürünlerini duyuran iclal giyim tesettür modellerine dair örnekler aşağıda yer almaktadır.

iclal giyim modelleri

Yüksek kalite kumaşlardan elde edilen ürünleri her tarz bayanın beğeni ile kullandığı görülmektedir. Sadece tesettür sektöründe sınırlı kalmayan firma tüm bayanlar için özel sayabileceği kabanların üreticisi olacak gibi görünüyor. Ürünlerdeki renk seçimlerine hayran kalacağınız yeni sezon kaban ve pardesü modelleri arasında adeta sizlerde seçim yapmakta zorlanacak imkan olsa hepsini almak isteyeceğiniz çeşitler mevcuttur. Yukarda gördükleriniz sadece özet modeller olmakla birlikte daha fazlası ve üzerinizde deneyerek şıklık ve zerafeti yaşamak isteyenler için size en yakın iclal giyim mağazasına bekliyoruz.

iclal giyim toptan ve perakende satış

Çevik tekstil firmasına ait olan iclal üretim merkezi istanbul ramide bulunmaktadır. istanbulda yaşayanlar için iclal Showroom siz ve sevdikleriniz ile haftanın 7 günü gelebileceğiniz mesafede olup osmanbey kodoman sokakta bulunmaktadır. Türkiye genelinde seçkin mağaza ve bayileri ile siz değerli hanımlara ulaşan iclal zerafetini yaşamak isteyen tüm bayanlar için aşağıda firmanın iletişim bilgilerini bulacaksınız. Dilediğiniz an size en yakın mağaza ve bayii ağını öğrenmek için arayabilirsiniz.

Adres: Kodoman Sokak No: 105/A Şişli – İstanbul – Telefon: 0 212 233 9394 – iclal giyim

İclal GiyimYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.