İşbilir Pardesü

Pardesü de dört mevsim zerafet sloganıyla 1982 yılında faaliyetlerine başlayan markanın sahibi ve kurucusu yılların kumaş tecrübesini üretim’e aktarak şuan pardesü sektöründe bir ekol haline getirmiştir. Öyleki İşbilir pardesü alanında sadece Türkiyede değil bir çok avrupa ve ortadoğu ülkelerinde yeni sezon modelleri merakla beklenen üreticiler arasında yer almaktadır. Osmanbey kodaman sokakta bulunan merkezi ile hizmet veren firmanın modelleri ve ayrıntılı iletişim bilgileri aşağıda yer alacaktır.

İşbilir Giyim Modelleri

Her yaş ve tarza uygun modelleri ile adından söz ettiren marka işte bu benim pardesüm dedirtecek türden tasarım ve renk seçimleri gerçekleştirmektedir. Kumaş kalitesinden ödün vermeden günümüze uygun modelleri hazırlamaktadır. Çok parçalı tasarımlar ile farklı pardesü modellerini ortaya koymaktadır.

Yeni Sezon Pardesüler
En yeni modelleri çok yakında bu sayfada sizlere aktaracağız.

İşbilir Giyim Pardesü Satış Noktaları

Şuan için internet üzerinden satışı olmayan İşbilir Türkiye genelinde mağaza ve bayileri ile sizlere ulaşmaktadır. Aşağıda bulunan adres ve telefon bilgilerinden size en yakın işbilir giyim mağaza bilgisine ulaşmanız mümkündür.

İşbilir Giyim Geçen Sezon Modelleri
Aşağıda yer alan videoda geçmiş sezonlara ait modeller yer almaktadır.

Kodaman Sokak No: 103 A Osmanbey – İstanbul
0212 232 33 20

İşbilir GiyimYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.