Jaade Giyim

Tesettür modellerinde tarz, şıklık ve zerafeti bir arada bulabileceğiniz bir markadan bahsetmek istiyoruz. Emin olun daha önce böylesine özgün modelleri hiç bir arada görmediniz. Kullanılan kaliteli kumaşları özgün tasarımlarla buluşturan en özel markalardan birisi olan Jaade giyim firmasından bahsediyoruz. Jaade Tesettür giyim üretimi ve satışı ile Türkiye genelinde bir çok noktada bulunan fabrika satış mağazaları yenilikçi ve tarz sahibi hanımların uğrak mekanı olmaya devam ediyor. Gelişen sektörde yenilenerek başarıyı amaçlayan firma modada klasik anlayışa bir son vererek kendine özgü moda anlayışı ile başarı basamaklarını adım adım çıkan ender üreticilerden birisidir.

Jaade Giyim Tesettür Modelleri

Bayanların ihtiyacı olan tüm hazır giyim çeşitlerini en farklı ve klasikten uzak tarzda bulabileceğiniz Jaade giyim kumaşlarındaki kalite ve renk uyumu ile bir birinden değerli modelleri üretiyor. Açık tonda renklere önem veren marka eşarplar ile dış giyimde uyuma en çok önem veren markalardan bbirisidir. Yukarda görmüş olduğunuz ürünler sadece özet olup yüzlercesi için size en yakın Jaade giyim mağazasında bulacaksınız. En özeli giyinmek isteyebn bayanlar için almasanız bile üzerinizde denemek bu şıklığı yaşamanız için sizleri en yakın mağazamıza misafir etmeye bekliyoruz.

Jaade Giyim Toptan ve Perakande Satış

Satılması en kolay markalardan birisi olan Jaade şıklığını mağazanızda yer vermek isteyenler için firmanın bayilik imkanları sunduğunu hatırlatmak isteriz. Toptan tesettür giyim çeşitleri için aşağıdaki şube ve merkezlerimizden size en yakın olana bizzat uğrayabilirsiniz.

Bireysel müşterilerimiz içinse aşağıda mağaza ve şube adreslerimiz yer almaktadır. Size en yakın şubemizi öğrenmeniz için yer alan telefon numaralarından ise güler yüzlü müşteri hizmetleri ile iletişim kurmaya çekinmeyiniz.

Jaade Giyim İstanbul
Erenkeöy: Hatboyu Caddesi No:17/A Erenköy
0216 302 60 55

Fatih: Akdeniz Caddesi No:11 Fatih
0 212 521 63 12

Florya: Şenlikköy Mahallesi Florya Asfaltı No:7 Florya
0 212 624 25 45

Jaade Giyim Sakarya
Cumhuriyet Mahallesi Doktor Kamil Sokak No: 19 ADAPAZARI
0 264 271 44 00

Jaade Giyim Kocaeli
İnönü Caddesi Hacı Kasım Sokak No: 2 B İZMİT
0 262 324 21 65

Kaynak: Jaade Giyim

Jaade Giyim için 2 yorum yapılmış


Ayse Güner

Merhaba almanya ya toptan kıyafet sipariş yapila bilirmi? Teşekkürler

üstün

sayın yetkili kuzey afrika ülkelerinden tunusta bayan tesettür kıyafetlri için bir yer açmayı düşünüyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz? bilgilendirirseniz memnun olurum iyi çalışmalar

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.