Kayra 2013

Tesettür giyim sektöründede başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Kayra 2013 modellerini aylar öncesinden tanıtımını yaparak satışa başlamıştır. Dersaadet adını verdiği yeni koleksiyonunda en özel pardesüleri yine siz değerli hanımlar için burda sergileyeceğiz. Daha önce pek kulalnılmayan tasarım yapısı ile özgün şekilde üretilen modelleri bizzat satış mağazalarında denemenizi tavsiye ediyoruz. 1982 yılından beri hazır giyim sektöründe hizmet veren markanın diğer tesettür modellerinide mutlaka görmelisiniz. Sizler için özetle hazırladığımız 2013 pardesü modellerinden örnekler sunuyoruz.

Kayra 2013 Pardesü Çeşitleri

Türkiye genelinde 300’den fazla satış mağazasına ek olarak kayra online adını verdiği online satış sitesi ilede kayra 2013 pardesü modellerine bir rıkla sipariş verebilirsiniz.

Kayra Pardesü Fiyatları
Tüm pardesü çeşitlerinde %30 indirim imkanı sunan Kayra 2013 pardeü modelleri 240 – 250 TL arasında satışı gerçekleşmektedir. Klasik pardesü modelinden sıyrılmış olan firma kendine özgü modelleri sevenlerini mutlu etmeye devam ediyor.

Kayra 2013 Pardesü Satış Bilgileri

Türkiyenin pardesü markası olma yolunda hızla ilerleyen firma sizlere en yakın noktada hizmet verme amacıyla kendine ait mağaza ve bayileri mevcuttur. Türkiye genelinde 300 ve üzeri mağaza ile satış yapmasına karşın gelişen teknolojiye ayak uydurarak E-ticaret sitesi ilede Dünya genelinde pardesü ve tesettür giyim satışı gerçekletirmektedir. Kayra 2013 pardesü modelleri ile sınırlı kalmayan ürün yelpazesinde baştan ayağa şeklinde üretim yapılmaktadır. Web sitemizin kayra giyim kategorisinde firmanın diğer çeşitlerinede ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Kayra 2013 Pardesü

Kayra 2013 PardesüYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.