Kayra

Tüm bayanlardaki şıklık ve zerafetin temelinde yer alan firmalardan birisini tanımaya hazırmısınız. Kayra Giyim 1992 yılında başladığı tekstil serüvenine ilk olarak pardesü manto ve kaban çeşitleri ile başlamış olup kısa sürede üstün başarı ve müşteri memnuniyetini elde eden firma her geçen gün Türkiyenin sayılı tesettür ve bayan dış giyim üreticileri arasındaki yerini almıştır. Şuan kullanmış olduğu Kayra markasını 1998 yılında alarak ürün yelpazesinide genişletmiştir. Ürün çeşitlerine etek, pantolon, ceket ve bayanların vazgeçilmezi bayan takım elbise üretimi ilede günümüze dek gelen başarısını her an yılmadan bir ekip olarak sergilemekteler. Aşağıda siz değerli hanımlar için Kayra giyim yeni sezon ürünleri bulunmaktadır. Her ürün grubundan temsil modellerini detaylıca incelemelisiniz.

Kayra Giyim

Gelişen ve büyüyen tesettür sektöründe başarısını hep artıran firma şuan eşarp haricinde bayanların ihtiyacı olan tüm baştan ayağa giyim çeşitlerini üretim ve Türkiye genelinde 300den fazla mağaza yanısıra Bir çok avrupa ve ortadoğu ülkelerindeki bayanların hizmetine sunmaktadır. Ürün çeşitleri arasında Ferace hayranlarını sevindirecek en özel modeller bile bulunmaktadır. Dilerseniz ürün çeşitlerini şöyle bir inceleyelim sonrada her kategoriden örnek ürünlerle modelleri inceleyelim Pardesü, Trench / Kap, Etek, Şal, Elbise, Ceket, Tunik, Pantolon Etek ve büyük beden tesettür giyim çeşitleri ile kilo problemi yaşayan bayanlarıda unutmadığını göstermektedir.

Kayra Satış Mağazaları

Artık mağaza senin bu mağaza benim dolaşmanıza gerek kalmadı nedenmi çünkü kayrashop ile online satış imkanı sizi bekliyor. sadece Türkiye değil dünyanın neresinde olursanız olun bir tıkla sipariş verebileceksiniz. Hemde mağazada bulabileceğiniz tüm ürünleri ücretsiz kargo ve kredi kartına taksit imkanlarıdan yararlanarak. Kayra Outlet ve Kayra butik kategorilerinde ise süper indirimli ürünleri bulacaksınız.

İletişim Bilgileri
Firmanın Türkiye genelinde bulunan yüzlerce mağazasına burada yer vermeye sayfamız yetmez o sebeple ayrıca bir sayfada özellikle yer verilecektir. Aşağıda yer alan firma adres bilgilerinden tüm konularda ulaşabileceğiniz Toptan alışveriş ve bayilik için yine firma merkezini kullanmanız gerektiğini unutmayınız. Şimdi sizden ricamız modeller ve firmanın başarısı, başarısızlığı yada sizin gözlemleriniz nelerdir. Tüm ziyaretçilerimizle paylaşmak üzere aşağıdaki yorum formundan olumlu olumsuz görüşlerinizi aktarmanızdır.

2013 İlkbahar Yaz Modelleri
Zamanın ruhuna uygun çalışmalar yapan firma siz değerli hanımlar için yeni sezon ürünleri çalışmasını bitme noktasında gelmiş durumdadır. Basına tanıtma aşamasına gelmiş olan yeni kreasyon için web sitemizdeki sayfasıda hazır hale gelmiştir.

Merkez: Ehlibeyt Mahallesi 1271. Sokak No:12/1 06520 Balgat – ANKARA

Kayra GiyimYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.