Nihan Giyim

Sektör öylesi gelişmiş durumdaki tanıta tanıta bitiremediğimiz başarılı teseettür markalarından biriside Nihan giyim olarak tesettürlü hanımların yakından tanıdığı bir üreticidir. Kuruluşu çok eskiye dayanmasada başarısı ve kalitesi çok geçmişe dayanan ender üreticilerden birisi olarak siz değerli hanımlara gururla tanıtıyoruz. 1998 yılında kurulmuş olan firma ilk etapta bile ürün yelpazesine tüm hazır bayan giyim çeşitlerini katmış aranan ce en çok kullanılan modellere yer vermiştir. Diğer üreticilerden bir farkıda gelinlik çağına gelmiş olan kızlarımızın özellikle aradığı nişanlık kıyafetleride size en yakın nihan giyim satış mağazasında görmeye denemeye davet ediyor. Aşağıda sizler için derlediğimiz modelleri bulacaksınız.

Nihan Giyim Tesettür Modelleri

Nihan tesettür olarak ürün yelpazesinde adeta yok yok eşarp haricinde aradığınız en özel tesettür modellerini bulacağınız nihan giyim pardesü ve tunik denince en özel markalar arasında ismi zikredilmektedir. Canlı renkler ve kaliteli kumaşların usta ellerde tasarlanan modellerle Türkiye genelinde yüzlerce mağaza ve bayii ağı ile sizlere ulaşmaktadır. Her yıl yeni sezon ürünleri ile müşterisinin karşısına çıkan marka 14 yıldır ödün vermediği müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim politikası ile şuan Türkiye ve avrupa ülkelerinde tüm hanımlara kolayca ulaşmaktadır. Pardesü modellerinde daha önce alışık olmadığınız parlaklık ve dikkat çekici canlılık için mutlaka nihan giyim yeni sezon pardesü modellerini incelemenizi öneriyoruz.

Nihan Giyim Satış Noktaları

Nihan tesettür giyim mağazaları nerede diyen soran arkaşadaşlarımız için şu cevabı rahatlıkla verebiliriz. Nihan Tesettür giyim her yerde Türkiye ve avrupa genelinde bulunan 200 den fazla satış mağazası ile sizlere bir adım uzakta olan markanın mağaza adres bilgileri ayrı bir sayfada detaylıca yer almaktadır. Aşağıda yer alan Nihan giyim telefon ve iletişim bilgilerindende size en yakın mağaza ve bayii bilgisine ulaşabilirsiniz.

Nihan Giyim Ankara Showroom
Ehlibeyt Mahallesi 6.Sokak No:25-B/3-4 Balgat 0312 472 89 70

Nihan Giyim İstanbul showroom
Kodaman Sokak No:63A Osmanbey-Şişli 0212 233 51 18

Nihan Ferace Modelini Gördünüzmü?
Nihan Giyim 2013 ilkbahar yaz kataloğunda ilk defa üretilen ferace modeli kap ve pardesü yerine en hafif ve rahat bir giyim tarzı isteyenler için özel olarak üretilmiştir.

Nihan Giyim için 1 yorum yapılmış


emre

selamun aleykum bayilik veriryormusunuz.fiyatlar nasıl oluyor.akyazı sakaryada merkezde işyerim.şimdiden teşekkurler….

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.