Nihle Giyim 2014

Sıcak yaz günlerinin gelmesi ile birlikte açık renk kıyafetlere ihtiyaç duyar hale geldik. Özellikle pardesü hayranı hanımlar için biraz daha zor geçen sıcak günlerde sizleri rahatlatacak ürünlerle tanıştırmak istiyoruz. Nihle Giyim 2014 ilkbahar yaz modellerinde bir birinden şık ve aynı zamanda zerafetin doruk noktasında olan pardesü ve farece modelleri bizi bekliyor.

Nihle Giyim 2014 İlkbahar Yaz

Özellikle tasarım ve renk çeşitleri ile ilk gördüğünüz anda kendine hayran bırakan modellerden oluşmaktadır. Daha önceki klasik modellere el emeği ve eşarp seçiminizle %100 uyumlu modellerle son veriyor. Hem şık olup, hemde rahat bir yaz geçirmek isteyen

Nihle Giyim Pardesü Nihle Giyim 2014 2014 Pardesü

Krem Rengi Pardesü Mavi Eşarp
Yaz aylarında muhteşem bir kombin oluşturmak isteyenler için yukardaki B-4241 nolu ürün size ilk tavsiyelerimiz arasında olacaktır. Tasarım ve işçiliği ile dikkat çeken model aynı zamanda eşarp uyumu dikkat çekiyor. Şal kullanımından vazgeçemeyenler içinde onlarca model bulunuyor.

Nihle Ferace Nihle Giyim 2014 Ferace Pelerinli Ferace

Fermuarlı Ferace Yenilik Arayanlara
Aşağıda yer alan ferace modeli klasik tasarımlardan uzak olup, tek parça ve düğmeli modellere göre daha pratiktir. Aynı zamanda pelerin tasarım dediğimiz üründe özellikle düğün, nişan gibi özel günlerde tercihe edebilir tesettüre uygun şekilde şıklığı yaşayabilirsiniz.

Nihle Giyim 2014 Modelleri Burada
Yukarda sadece özet modellere yer verilmiş olup, bir birinden özel tasarımları görmek için yukardaki Nihle Giyim 2014 tasarımlarını içeren tanıtım videosundan görebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri size en yakın mağazada bulacaksınız.

Nihle Giyim 2014 İlkbahar YazYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.