Selam Giyim

Moda bayanlara güzel dedirditci gelişmelerden biriside pardesü sektöründe yaşanıyor. Sadece pardesü üretimi ile adından söz ettiren markalardan birisi olan Selam Giyim 1990 yılında başladığı kurumsal hayatına her anı başarı ve müşteri memnuniyeti ile dop dolu bir geçmiş sergilemiştir. Tesettür pardesü denince ilk akla gelen markalardan birisi olmuş en kaliteli ve özgün modelleri ilede her yaş bayanın yeni kreasyonlarını merakla beklediği ender markalardan birisidir. İstanbul fatihte başladığı kurumsal hayatına şuan Osmanbeyde bulunan lüks Showroom ile bayanları ağırlayan markanın yeni sezon ürünlerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Selam Giyim Pardesü ve Tesettür Modelleri

Gelişen sektöründeki yerini altın harflerle yazdırmak isteyen Selam giyim son zamanlarda en çok aranan tesettür giyim modelleri üretimine başlama kararı almıştır. Selam pardesü dışında bayanların günlük kulalnım ihtiyacı olan kaban, manto ve bayan takım elbise ile etek ve tunik üretimine başlamıştır.

En özel pardesü modelleri ile tanıdığınız markanızın yukarda sergilenen modelleri sadece örnek ve özet olup daha fazlası için yapmanız gereken size en yakın Selam giyim satış mağazasına uğrayarak bu şıklığı ve zerafeti siz ve sevdiklerinizle doyasıya yaşamanızdır.

Selam Giyim istanbul şirinevlerde bulunan fabrikası ile gerçekleştirdiği ürünlerini Türkiye geneli yaygın satış ve bayilik ağına ek olarak avrupa ülkeleri ve orta doğu ülkeleri içinde kendine yeni pazarlar edinme çalışmaları son hızla devam etmektedir. Aşağıda firmanın mağaza ve iletişim bilgilerini sizler için aktaracağız.

Selam Giyim Satış ve İletişim Bilgileri

tüürkiyede milyonlarca kadının günlük hayatta zevkle kullandığı pardesü modellerini en ekonomik ve kaliteli çeşitlerden almak isteyenlere önerebileceğimiz Selam Giyim satış mağazaları ve bayilerini öğrenebileceğiniz adres ve iletişim bilgileri yer almaktadır. Toptan ve perakende satışlar hakkında dilediğiniz an firma ile iletişim kurmaya lütfen çekinmeyiniz.

Fabrika Adres
Hürriyet caddesi Altun sokak No:3 Şirinevler / İstanbul
0212 452 81 87

Şube
Kodaman sokak No:96/B Osmanbey/ İstanbul
0212 234 20 03

Kaynak: Selam Giyim

Selam GiyimYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.