Setrms 2014 İlkbahar Yaz

Son yılların en çok konuşulan tesettür giyim markası Setrms 2014 ilkbahar yaz modelleri kadınların yine vazgeçilmez markası oldu. Geçtiğimiz yıl gardrop koleksiyonu ile sevenlerin gönlünde taht kuran marka bu yıl saklı hikaye adını verdiği serisi ile Türkiye genelinde yaygın satış ağı ve aynı zamanda online satış mağazası ile ulaşıyor. Aşağıda sizlere Setrms 2014 İlkbahar Yaz kataloğundan derlediğimiz ürünleri sürekli güncelleyerek ekleyeceğiz.

Abiye Satışlarına Başladı
Kadın giyim tarzına son yıllarda kulanımı hızla artan abiye setrms ile hayat buldu, Setrms 2014 abiye modelleri şıklığı ve tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Aşağıda en çok tercih edilen modelleri göreceksiniz bakalım sizlerin görüşleri ne yönde olacak, merak ediyoruz.

Setrms Abiye Saklı Hikaye 2014 Abiye

Pardesü
Sıcak yaz günlerine özel hafif ve açık renk tarzıyla Setrms Pardesü modelleri sizlerin beğenisine sunuldu. Siyah ve lacivert ringin asilliğinden vazgeçemeyenleride unutmayarak muhteşem tasarımlara imza atmışlar. Özellikle en sağdaki yer alan işlemeli model çok beğenildi.

Lacivert Pardesü Setrms 2014 Pardesü İşlemeli Pardesü

Kap
Özellikle dış giyim alanında sadece pardesü ile sınırlı kalmak istemeyenler için Setrms kap modelleri sizleri heyecanlandıracak tasarımlardan oluşuyor. Yaz aylarına özel çiçek desenli modelimizi inceleyiniz.
2014 Kap Yazlık Kap Kot Kap

Setrms 2014 İlkbahar YazYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.