Baştan ayağa harikalar ortaya koyan Setrms 2013 yılınada muhteşem bir giriş yaparak öncesinde gardrop sonrasında ise sıcak yaz günlerine özel hazırladığı mavice koleksiyonu ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Setrms mavice koleksiyonunda yer alan tunik modelleri her yaş bayanların dikkatini çekerken zengin renk çeşidi ile mağazalarımızda en çok ilgi gören ürünler arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Mevsime Uygun Renkler
Pardesü ve kap kullanımına alternatif olarak kullanımı hızla yaygınşan tunik hem zerafet hemde her ortamda rahatça yer alabilme imkanı sunuyor. Pardesü gibi ağır ve sıkıcılıktan uzak olan tuniklerde özellikle pantolon giyenler için muhteşem bir kombin oluşturma imkanı doğuyor.

Şal İle Mükemmel Beraberlik
Son yılların gözde ürünlerinden biride hiç şüphesiz şal çeşitleri yer almakta tek renk ve açık tonda ürünlerin daha çok tercih edildiği özellikle gençler için vazgeçilmezler arasında yer aldı bile, Setrms tunik çeşitleri ile hazırlanan şal kombini yukarda gördüğünüz modelde nasılda şık duruyor.

Setrms Ürünleri Almak Çok Kolay
İnsanlığın olduğu her yerde var olma politikası izleyen marka Türkiye ve avrupa ülkelerinde mağazalaşma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bununla yetinmeyen marka aynı zamanda internetten satış imkanı sunan setrms online kurarak kampanyalı ve kapıda ödeme kolaylığı ile tesettür giyim satış hizmeti vermektedir.

Tunik Şıklığı Setrms Mavice KoleksiyonundaYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.