Ülkemizde tesettür modasının yaygınlaşması ve üreticilerin hızla artmasında en büyük payı olan markalardan birisi tekbir her daim başarılarından söz edilmeyi ve övülmeyi gerçek manada hak etmektedir. Üretim yelpazesinde baştan ayağa giyim tarzını benimsemiş olan marka muhafazakar kadınarın olmazsa olmazı başörtüsü içinde büyük idealleri olan ender üreticilerdendir. Tekbir Eşarp markası altında bir çok kategoride en şık modellerin üretim ve satışınu gerçekleştirmektedir.

Tekbir Eşarp Yeni Sezon

En özel ipek hammaddeden üretilmiş olan Tekbir Eşarp modelleri ile her gününüz farklı bir şıklık ve zerafet içinde geçireceksiniz. En özel ipek ve Twill çeşitlerden oluşan kataloğa ulaşmak artık çok kolaydır. Bir adım yada bir tık uzakta olan tekbir ürünlerini dilerseniz internetten online dilerseniz yaygın mağaza ağı ile size en yakın tekbir giyim mağazasından alabilirsiniz.

 

Tekbir Eşarp Satış Sitesi
Firmanın resmi sitesi olan tekbir.com.tr haricinde aynı zamanda online satış hizmeti sunduğu eskiden çok kullanışlı olmayan fakat 2013 yılında hız verdiği e-ticaret çalışmaları kapsamında bir tıkla sadece eşarp değil aynı zamanda tüm tesettür çeşitlerine alma imkanınız bulunuyor.

 

Tekbir Şal Çeşitlerini Denedinizmi?
Son yılların hızla yaygınlaşan tarzlarından birisi tesettür şal modellerinde gelişmektedir. Bu gelişmeye ayak uyduran tekbir üretiiği şal modelleri ile sektörde lider olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

 

Firma Hakkında Bilgiler
Bu sayfa sadece eşarp ve şal modelleri hakkında bilgi vermek üzere dizayn edilmiş olup Türkiye ve dünyanın gözde üreticisi tekbir hakkında detaylara aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.tesetturgiyimfirmalari.com/tekbir-giyim

Tekbir Eşarpları İle Gelen ZerafetYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.