Tekbir

Bayanların gözbebeği haline gelmiş olan tekbir giyim ilk tekstil hayatına 1982 yılında karaduman olarak girmiştir. 1990 yılına gelindiğinde şuanda kullandığı Tekbir A.Ş olarak markalaşma çalışmalarına başlamıştır. Eşarp modelleride dahil olmak üzere baştan ayağa yılda 2 defa ilkbahar yaz ve sonbahar kış olmak üzere koleksiyonlarla her yaş bayanın beğenisini kazanmıştır. Satış konusunda ülkemizde yüzlerce mağazasına ek olarak avrupa ve ortadoğuda çalışmalarına devam etmektedir.

Tekbir Giyim Ürün Çeşitleri

Bir bayanın ihtiyacı olan tüm çeşitleri bulabilirsiniz. Moda alanında kendini aşarak sadece bayanlar için değil aynı zamanda şık giyinmeyi seven erkekler içinde çok özel çeşitleri üretmeye başlamıştır. Hanımlar için baştan ayağa kavramı ile üretim yapan firma ürün çeşitleri arasında yer alan en özel pardesü, tunik, kap, elbise, etek, pantolon, ceket, bayan takım elbise, ferace, abiye ve çok özel tasarımlardan oluşan tekbir eşarp kreasyonlarını görmeden kıyafet almamalısınız.

Tesettür Alışverişinde Tekbir Kart Fırsatı
Firmanın müşterilerine sunduğu özellikler symakla bitmez. İşte onlara bir örnek daha tüm satış mağazalarında kulanabilirsiniz. Alışveriş yaptıkça para puan kazanır kazandığınız puanlar ile dilediğiniz ürüne ücretsiz sahip olabilirsiniz. Öödemelerinizi kredi kartı ile yapmaları durumunda +2 taksit imkanından yararlanabilirler. Sizde bu ayrıcalıklardan faydalanmak için size en yakın satış mağazamızdan kartınızı ücretsiz alabilirsiniz.

Tekbir Giyim Mağaza ve İletişim Bilgileri

Firmanın başarısı ülkemiz sınırlarını aşarak şuan 12 ülkede mağazası olduğunu belirtmek isteriz. Türkiye genelinde onlarca mağaza ve showroom ile siz değerli bayanları misafir etmekten onur duyar. Satış mağazaları için ayrı bir bilgilendirme sayfamız olup Türkiye ve yurtdışında bulunan tüm mağaza detaylarına oradan erişebilirsiniz. Firmaya 7/24 ulaşabileceğiniz adres ve iletişim numaları aşağıda yer almaktadır.

Tekbir Giyim 2013 İlkbahar Yaz

Gelişen sektörde liderliğini korumak isteyen firma yeni sezon ürünlerini son aşamaya gelmiş olup tanıtım çalışmalarına başlamıştır. Çok yakında yeni sezon ürünler ile karşınızda olacağız.

Merkez Adres: Atlas Caddesi No:18 Mahmutbey- Bağcılar-İstanbul

Tekbir Giyim için 2 yorum yapılmış


zeynep

Mail adresinizi alabilir miyim?

Webmasteryolcu

İletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.