Tekbir Giyim 2013

Hazır bayan giyim ve tesettür’ün değişmez lideri haline gelmiş olan bir markadan bahsetmek istiyoruz. Her ne kadar yer versekte başarıları ve yenilikleri anlatmakla bitmeyen Tekbir Giyim 2013 modelleri ile yine tüm bayanların dikkatini çekmiş durumdadır. 1982 yılından beri muhafazakar çizgisinden ayrılmayan marka genç yaşlı tüm bayanlar için baştan ayağa tesettür giyim ve eşarp çeşitleri ile her sezon en çok aranan markalar arasındadır. Merakla beklenen 2013 Tekbir Giyim mağazaları aylar öncesinden firmaya ait Yaşam dergisi ile tanıtımı yapılmış olup şimdi ise Türkiye ve dünya genelinde yaygın hale gelmiş olan Tekbir satış mağaza ve bayilerinde satışa sunulmuştur.

Tekbir Giyim 2013 Yenilikleri

Firmanın en çok üstünde durduğu ürün çeşitleri olarak pardesü, etek ve kaban modelleri yine bir birinden eşsiz modelleri içermektedir. Tekbir Giyim 2013 kataloğundan bir kaç örnek bulunan yukardaki imajların devamını görmek ve üzerinizde denemek için aşağıda satış ve mağaza bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tekbir Giyim Mağaza bilgileri için tıklayınız.

Tekbir Giyim 2013 Tüm Ürünler

Tesettür modasının kalbi haline gelmiş olan sitemiz Tekbir Giyim 2013 modasına dair tüm çeşitleri farklı sayfalarda hazırladığı kataloglarda sizlere tanıtacak olup yenilikleri görmek için sitemiz yada Tekbir sayfasından takip edebilirsiniz.

Tekbir Giyim detaylarını görmek için tıklayınız.

Online satış imkanı bulunan firmanın tüm ürünlerine bir tıkla sipariş imkanı sunan e-tekbir web sitesinden taksit ve tekbir card ile yapacağınız alışverişlerde indirim ve %2 puan kazanma fırsatını kaçırmayınız.

Kaynak: Tekbir Giyim 2013

Tekbir Giyim 20132 Görüşler Bulunuyor

Tekbir Giyim 2013 için 2 yorum yapılmış


yasemin

mukemmel

mustafa karataş

alt resimdeki kırmızı kışlık pardesüden nasıl online sipariş verebilirim

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.