Ramazan bayramına adım yaklaştığımız bugünlerde indirim haberleride peşin sıra gelmeye devam ediyor. Türkiye’nin en eski tesettür markalarından birisi olan Tekbir Giyim %70 indirim fırsatı ile kaçırılmaz indirimlere imza atıyor. Mahmutbey’de bulunan fabrika satış mağazasına kurulan Tekbir Giyim Çadır Outlet Günleri kapsamında tüm ürünlerde geçerli %70 indirim. Yanlış duymadınız etiket fiyatı 100 TL olan bir ürünü sadece 30 TL ödeyerek sahip olacaksınız.

İndirim Çadırına Bekleriz
Hiç bir markada bulamayacağınız kadar büyük bir indirime imza atan Tekbir Giyim Bayram İndirimi kısa bir süre geçerli olup fırsatı kaçırmamak için hemen sizde outlet indirim çaddırını ziyaret etmelisiniz. Peki nerde bu çadırımız diyecek olursanız hemen adresini aşağıda paylaşalım.

Tekbir Giyim Fabrika Satış Mağazası
Atlas Caddesi N0:18 Mahmutbey Bağcılar
444 03 93

Tekbir Çadır İndirimi

Tekbir Giyim 2014 İlkbahar Yaz Kataloğu
Her yıl iki farklı katalog ile sevenlerine merhaba diyen Tekbir 2014 İlkbahar Yaz katalog çekimleri tamamlandı. Bu yaz sıkça göreceğiniz modeller aşağıdaki videoda yer almaktadır. Kadın giyim denince baştan ayağa giyim anlayışı ile hareket eden firma aynı zamanda erkekler içinde bir birinden özel takım elbise modelleri üretmektedir. Türkiye’nin bir çok ilinde bulunan satış mağazaları ve online satış sitesi ile dünyanın her yerinde Tekbir şıklığını bir tıkla yaşamanızı sağlamaktadır.

Tekbir Giyim Çadır Outlet İndirim GünleriYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.