30 yılı aşkın tecrübesi ile tesettür sektöründe adından sıkça söz ettiren Tekbir Giyim şimdi erkek giyim çeşitleri sadece kadınlar değil erkekler içinde tekbir kalitesini yaşama imkanı sunuyor. Tesettür alanında kadınlar için baştan ayağa giyim tarzını benimseyen marka geçtiğimiz yıllarda aldığı kararla erkek giyim çeşitleri üretimine başladı.

Tekbir giyim erkek ürünlerinde %30 indirim
Bayrama yaklaştığımız bu günlerde indirim haberleride bir biri ardına geliyor. Tekbir giyim geçtiğimiz günlerde çadır outlet günleri kapsamında tüm ürünlerde %70 indirim haberini duyurmuştuk. Şimdi ise erkekler için güzel bir haber vermek istiyoruz. Tekbir giyim erkek ürünlerinde %30 indirim fırsatını kaçırmayın.

Tekbir erkek modelleri indirim

Tekbir Giyim Erkek Takım Elbise
Tesettür’ün öncüsü marka 1982 yılından beri muhafazakar çizgisinden ayrılmadan kadınların gözde markası oldu. Fakat kalitesinden erkeklerinde yararlanmasını sağlayacak uygulama Tekbir Giyim Erkek Takım Elbise, Gömlek ve Kravat üretimi ile aşladı. Yüksek kalite kumaşlardan üretilen tekbir giyim erkek kataloğu her yaş ve her tarz erkeklerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Tekbir giyim erkek kataloğu şuan sadece tekbir giyim mağaza ve bayilerinden temin edebilirsiniz. Tekbir online yalnızca bayan ürünleri satışına imkan sağlamaktadır.

Tekbir giyim erkek ürünlerinde %30 indirimYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.