Tesettür’de Bayram İndirimleri Başladı

Yaklaşan bayram ile birlikte kıyafet seçimleri şimdiden başladı. En özel kombinleri tercih edecek hanımlar için bizde müjdeli haber vermek istiyoruz. Tesettür giyim mağazalarında bayram indirimi şimdiden başladı. %70’e varan fırsatlar ile firmaların gerek mağaza, gerekse online satış sitesinden hemen sipariş verebileceksiniz. Aşağıda tesettür markalarının bayram indirimi duyuruları yer alacaktır. Unutmayın bu fırsatlar sadece ramazan ayı ve bayram süresince geçerlidir.

Setrms %50 İndirim

Setrms Tüm Ürünlerde %50 İndirim
Tesettür denince ilk akla gelen markalardan Setrms 2014 ilkbahar yaz modellerinde şimdi %50 bayram indirimi başladı. Saklı hikaye adını verdiği yeni sezon ürünleri görenleri kendine hayran bırakıyor. Her yaş ve her tarza uygun modeller sizi bekliyor. Sizde bayram yoğunluğuna kalmadan ve stoklar tükenmeden almalısınız.

Tekbir İndirim

Tekbir Giyim 2 Al 1 Öde
1982 Yılında başlayan faaliyetleri kadınların gözde markası olarak devam ediyor. Baştan ayağa giyimm tarzı benimseyen Tekbir giyim şimdi 2 al bir öde kampanyası ile daha ekonomik alma imkanı sunuyor. size en yakın tekbir satış mağazalarına sizleride misafirimiz olmaya şık ve zarif modellerimi incelemeye bekliyor.

Yeni fırsat haberleri ile sayfamız güncellenecektir. Bayram yaklaştıkça fırsat haberleri diğer firmalardanda gelecektir.

Tesettür’de Bayram İndirimi BaşladıYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.