Eskişehir Tuğba Giyim

Pardesü ve kaban modelleri ile 1982 yılından beri kaliteli hizmetin adresi haline gelen tuğba giyim son mağaza açılışını eskişehirde yapmıştır. 3 farklı firmanın ortaklığı ile büyüyen Tuğba, Nihan ve Venn marklalarının ortaklığı ile güçlerini birleştirmiştir. Eskişehirin merkezinde yer alan yeni mağazamız ile eskişehirli hanımlar için kalite ve indirimler bir arada sunulmaktadır. 18 mağazasını hayata geçiren firma siz değerli hanımlara en yakında olmak adına çalışmalarına devam etmektedir.

Tuğba Giyim Eskişehir

Tuğba Giyim Mağaza ve Online Satış

Türkiyenin her yerinde gerek kendi mağazası gerekse köklü mağazalara verdiği bayilik ile dikkat çeken tuğba ayrıca internet satış mağazası Tuğba online ilede dop dolu hizmet vermeye devam ediyor.

250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ve kredi kartına taksit imkanı ile tesettür giyim satışı yapılan tuğba online yada size en yakın tuğba satış mağazalarından faydalanabilirsiniz.

Size en yakın Tuğba & Venn yada nihan giyim mağaza bilgileri web sitemizden ulaşabilir yada Tuğba müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tuğba Giyim Eskişehir Mağazası AçıldıYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.