Zühre Eşarp

Türkiyenin gözde pardesü markası haline gelmiş olan Zühre Eşarp çeşitleri ilede bayanların yanında olmaya devam ediyor. 2012 Yılında başladığı en özel ipek eşarp çeşitleri ile beğeni toplayan marka 2013 İlkbahar yaz modelleri için son hazırlıklarını yapmaktadır. Zühre Twitter hesabından yaptığı açıklama ile sevenlerini bilgilendiren firma yeni sezon ürünleri için geri sayım’ın başladığını belirtmiştir.

Zühre Eşarp 2013 İlkbahar Yaz

Firma tarafından yapılan yazılı açıklamada çok canlı ve pastel renklerden özgün desenler ışığında Zühre eşarp modelleri göreceğinizi müjdelemek istiyoruz. Yayınlanan örnek model bile büyük beğeni toplamış durumdadır.

Zühre Eşarp

Tüm Modeller çok yakında

Yaz aylarının gözde renkleri olan bordo ve pembe ile vazgeçilmez çiçek desenlerinden oluşan modeller yine sizi bekliyor. Pardesü üretiminde sergilediği büyük başarı ile eşarp üretimine başlayan marka en uyumlu pardesü ve eşarp modelleri içinde kombinler hazırlıyor.

Zühre Eşarpları Nerden Alınır?

Tabiki size en yakın Zühre satış mağazasına giderek dilediğiniz pardesü ve eşarptan oluşan modellerimizi üzerinizde deneyerek alma imkanı için yüzlerce mağazamız ile sizlerleyiz.

Zühre EşarpYorum Bulunamadı

Yorum yapılmamış

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.