Zühre Pardesü

Türkiyenin en başarılı pardesü üreticilerinden birisi olan Zühre Pardesüde en önde sloganı ile tüm bayanların ihtiyacını karşılamaktadır. Ürün yelpazesini sadece bayan pardesü modellerinden oluşturan marka kısa sürede çok iş ve başarının sahiplerinden birisidir. Kalite ve müşteri memnuniyetinin referans alındığı Zühre Pardesü sadece ülkemizle sınırlı kalmayarak dünya genelinde hizmet veren firmalar arasına çoktan girmiştir. Pardesü üretiminde özgün modeller ve modern tasarımlara imza atması ile bayanların yakından tanıdığı ve beğenerek kullandığı üreticilerden birisidir.

Zühre Pardesü Modelleri

Yeni sezon pardesülerin görücüye çıkmaya başladığı bugünlerde firmadan 5 farklı kategoride süper modelleri içinizi ısıtacak adeta hepsine sahip olmak isteyeceksiniz. Aşağıda kısaca özetleyeceğimiz ürün gruplarını yakından görmek denemek için size en yakın Zühre Pardesü satış mağazalarına bekliyoruz.

Zühre Pardesü

Zühre Pardesü

Modern Retro
Tarz sahibi bayanlar için özel hazırlanmış olan modeller ünlü modacılar tarafından 60’lı yılardan esinlenerek günümüzün modası ile harmanlanmıştır.

Vintage Klasik Modeller
Pardesüde klasik ve sadelik arayanlar için hazırlanan Vintage pardesü modelleri nakışlı ve fantazi modellerden oluşan klasik modellerden oluşmaktadır.

Military Genç Kızların Tercihi
Pardesüde konfor ve işlevsellik arayanların tercihi haline gelen Military koleksiyonu Türkiyede özellikle genç kızlar tarafından sıklıkla kullanılıyor.

Minimalist Doğal Bayanları Vazgeçilmezi
lüks ve sadeliğin bir arada sunulduğu Minimalist koleksiyonu ile özellikle kentsel bayanların en sık kullandığı ve tercih sebebi olan modelleri bulacaksınız.

Avangarte İle Geçmişe Yolculuk
ben farklıyım diyen bayanların pardesü seçimi Avangarte koleksiyonundan yana olmaktadır. Geçmişin izlerini günümüzün modası ile bir araya getiren ince ve zarif bir dokunuşu bulacaksınız.

Zühre Pardesü İletişim ve Satış

Her zaman yeni ve güncel olan firma TV reklamları ilede sevenlerini bilgilendirmeyi ilke haline getirmiştir. Zühre Pardesü çeşitlerini nerden alabilriim diyenler için Türkiye genelinde satış mağazası ve bayilik ağı ile geniş bir konsepte sahip bir markayı bulacaksınız.

Aşağıda yer alan yorum formundan firma hakkında olumlu olumsuz görüşlerinizi iletmenizi bekliyor. Mağazalar hakkında bilgi ve toptan satış hakkında detaylar için aşağıdaki firma merkezine ulaşabilirsiniz.

Adres: Mahmutbey Mahallesi Atlas Caddesi Çiçek Sokak No:11 Bağcılar / İstanbul
Kaynak: Zühre Pardesü

Zühre Pardesü2 Görüşler Bulunuyor

Zühre Pardesü için 2 yorum yapılmış


laçin giyim ( fatih laçin)

Markanizla calismak bayiliginizi almak istiyorum

emine Akarslan

pardesülerınıze bayılıyorum bu yenı sezonda sanırım cok konuşulacaktır.bende buyuk bır sabırsızlıkla beklıyorum zuhre bence enıyı hak edıyor.yaptıkları urunlerı hakıyla verıyorlar.cok begenıyorum sızlerı.fıat larıda gayet makul.daha cok zühre urunlerını gormek ıstıyoruz..

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.