Zühre Pardesü 2013

Pardesü üretiminde tartışmasız liderlerden birisi olan Zühre Pardesü 2013 modelleri mağazalardaki yerini almasına müteakip TV Reklamları ilede sizlerin beğenesine sunulmuştur. Türkiyede bir ilke imza atan marka pardesüler içinde oluşturduğu kategorize ile bayan profilleri oluşturmuştur. Tarzınıza uygun modeli seçmek artık çok kolay farklı renkler ve modellerden hazırlanan yeni sezon ürünleri görmeden sakın pardesü almamalısınız. Üretimi ve tecrübesini sadece pardesü modellerinden yana yoğunlaştıran firma tesettürlü yada açık farketmeksizin tüm hanımlara pardesüyü sevdirmiştir.

2013 Zühre Pardesü

Sonbahar kış koleksiyonu olarak üretilip satışa sunulan Zühre Pardesü 2013 modellerinde en dikkat çekeni tarzlara göre ünlü modacılar tarafından özgün tarzda ve renk seçimidir. Ben farklıyım diyorsanız sizlere Avangarte serisini öneriyoruz. Ben gencim, yada kendimi genç hissediyorum diyen hanımlar içinse Military koleksiyonuna bakmadan karar vermemelisiniz.

Pardesüde tarza önem veren tüm bayanların tercihi Modern Retro koleksiyonundan yana olmuştur. Klasik bayanların tercihi olan Vintage ile her zamanki şıklık ve zerafet sizinle olmaya devam edecektir. Doğal olmayı seviyorum ve kentliyim diyenler içinse minimalist pardesü kataloğunda yer alan Zühre Pardesü 2013 modellerine emin olun hayran kalacaksınız.

Zühre Pardesü 2013 Satış Bilgileri

Bu sayafada sadece yeni sezon ürünlere yer verilmiş olup firma detayları ve Zühre pardesü satış bilgileri için aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Zühre Pardesü bilgileri için tıklayınız.

Kaynak: Zühre Pardesü 2013

Zühre Pardesü 20131 Görüş Bildirildi

Zühre Pardesü 2013 için 1 yorum yapılmış


pınar

merhaba ben fiyatlara baktım çok pahalı lütfen indirim yapın yoksa bir daha sizden mal almam

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.